Açıklanan diş eti kanamasına ne iyi gelir Hakkında 5 Kolay Gerçekler

osmann Sebep diş hekimine gitmedigimizi soruyorsunuz hocam karşılık vereyim 17 yasin da gittiğim dişçi diş kökünde iltahap bulunduğunu farketmeden çekti ve diş uyuşması çok ağrı yaneşeliık çekerken dışı aldıktan sonrasında kokde iltahap gördü özür diledi 24 yasında değişik bir dış ci dizimi çekerken kırdı kök kucakerde kaldı beni capaya o şekilde yolladı onun simaünden amaliyat oldum evet ben size sorayim biz dişciye korkmadan nasıl gidelim??

Mütehassıs doktor Ağrı kesici alabilirsiniz. Aynı zamanda tuzlu gargara yaparak balkıların dinmesini esenlayabilirsiniz.

Diş hekiminiz röntgen ve bir küme iyileştirme metodları ile apseli diş bölgesinin tşhisini yapacaktır.

Mütehassıs hekim Antibiyotii doktorunuzun önerisi ile mi kullanıyorsunuz yoksa kendiniz mi aldınız ? Niye diş hekimine gitmediğinizi öğrenmek isterim ?

Didem Solukver Mrblar Hocam, 2 yıl önce implant hulliyatlmıştı ve bu implant 2 devir önce düştü. Ferdası devir dişçiye gittim ve yeni bir vida kullanıp dişi namına taktı.

dilek hocam antibiyotik kullandığım halde dişhitit apsem üç gündür iyileşmedi hatta şişlemiklik sözde daha da artmakta napmalıyım üç günde şanlayışiğin inmemesi nolmal mi kullandığım anibiyotik (amoklavin BID )

Diş apselerinin oluşmaması derunin jurnal diş bakımınızı ve belli başlı aralıklarla diş hekimi kontrollerinizi savsama etmeyiniz. Diş hekiminizin vereceği talimatları uygun uygulamaya özen göstermelisiniz.

İrem peki hocam apse neden review oluşur ? hekim dişini pıtrak fırçalamazsan olur dedi. siz ne diyorsunuz ?

Bilirkişi hekim İltihaplanma henüz çokça artmış Doktorunuzun vermiş evetğu daruları derneşik bir şekilde kullanamya devam edin.

Mahir hekim Hekim ilaç tedavisi ile apseni kurutucak daha sonra dişini otama edicek.. Elan çokça beklersen gayrı dişlerinde çürür ve balkıların çok daha bir tomar olur.

Mütehassıs doktor prev Gömülü mütebaki dişiniz apse yapmış kabil. Bu duruma diş hekiminiz müdahale etmesi gerekir. Korumak yada üzerine bünyelacak anlayışlemler dertlarınızın daha çok fazlalaşmasına neden olacaktır.

Bilirkişi doktor Öncelikle sorunuza geç cevap verdiğim bağırsakin özür dilerim.Dişin çürük kısmına dolmuş olan ”nesiç” dişeti uzantısı olabilir. Dişhitit diş çürüğü yürekindeki tehiluğı doldurmuş kabil.Ancak sağlık muayenesi etmeden mutlak bir şey anlatmak kabil bileğilidir.

Spesiyalist doktor Yanlızca antibiyotik kullanmanız dişinizin iyileşmesini katkısızlamaz hat tedavisi uygulanması gerekir. Yeni baştan antibiyotik tedavinize esaslamanız ve hat tedavinizi olmanız gerekir. Sigara kullanmaı iltihaplara ve oluşan iltihaplanmaların iyileşmemesine illet olur.

gokhan Hocam üst kopek dişinin üstünde apse var sadece dokununca aciyor doktor cekelim dedi bi read more baskasi hat tedavisi dedi sizce ne yapmaliyim hat tedavisi ile kurtulmasii mumkunmudir…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *